title

Kolegialus bendradarbiavimas

Gruodžio 17 d. įvyko projekto „Lyderių laikas 3“ Molėtų rajono savivaldybės švietimo bendruomenės mokymai „Kolegialus bendradarbiavimas: profesinės draugystės, palaikymo tinklo puoselėjimas ir kolegialus grįžtamasis ryšys“. Juose dalyvavo Molėtų rajono savivaldybės kūrybinės komandos nariai ir ugdymo įstaigų vadovai.

Mokymus vedė projekto „Lyderių laikas3“ konsultantė, VU TSPMI dėstytoja Eglė Daunienė. Mokytis apie kolegialų bendradarbiavimą savivaldybės ugdymo įstaigų vadovams tapo itin aktualu, nes projekto „Lyderių laikas 3“ savivaldybėje tema: „Profesinis dialogas savivaldžiam mokinio mokymuisi“.

Mokymų dalyviai, vadovaujami lektorės, aptarė profesinės draugystės sampratą, analizavo, kokių profesinių santykių reikia, kad bendradarbiavimas, siekiant bendrų tikslų, būtų veiksmingas ir produktyvus, gilinosi į santykius kaip į interaktyvų procesą  ir keturis santykių lygmenis, kuriuose akcentuotas II lygmuo – asmeniniai profesiniai santykiai. Aiškintasi, kas yra profesinė tinklaveika, bendradarbiavimas kaip mokymosi veikla, kolegialus grįžtamasis ryšys. Vyko daug praktinės veiklos, diskusijų, pristatytas veiklos tyrimo, pamokos studijos, lobių paieškos metodai ir t. t.

Mokymai pabaigti konkrečiais patarimais ir pavyzdžiais, kaip toliau profesiškai bendradarbiauti mokyklose ir savivaldybėje.

Spausdinimo versija Archyvas

Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
Visi vykdomi darbai