title

Mobilių komandų specialistai baigė mokymus Molėtuose

2019 m. birželio 3-4 ir 6-7 dienomis Molėtuose užbaigtas mokymų ciklas mobilių komandų specialistams ir bendradarbiavimo tinklų kūrimas, vykdant projektą „Senjorų socialinė integracija“ Nr.LLI-341.

Mokymuose dalyvavo 40 specialistų projekto iš Daugpilio miesto, Rezeknės miesto ir rajono, Utenos rajono ir Molėtų rajono savivaldybių. Mokymus tema „Mirtis, mirimas ir profesinė etika“ vedė  Jekabpilio regioninės ligoninės gydytoja Jelena Buceniece, turinti didžiulę patirtį paliatyvios slaugos srityje. Slaugos poreikiui didėjant, slaugos paslaugos reikalingos ne tik ligoninėje, bet ir savo pačių namuose. Slauga apima net tik skausmo, bet ir kitų simptomų mažinimą,  socialinių, psichologinių ir psichinių problemų sprendimą. Mokymuose dalyvavę specialistai džiaugėsi, kad tokią jautrią, tačiau svarbią temą, pavyko išanalizuoti įvairiais aspektais.

Ypatingai dėkojame Molėtų ligoninės kolektyvui pasidalinusiam savo patirtimi slaugos srityje.  

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.

Projekto vertė - 449 029,21 Eur

Europos Sąjungos investicijos - 381 674,80 Eur

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padėdama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti.

Už šio straipsnio turinį atsako Molėtų rajono savivaldybės administracija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Kontaktinis asmuo projekto įgyvendinimo klausimais:

Projekto vadovė Vaida Miltenienė (vaida.milteniene@moletai.lt, +370 383 54754).

Informacija apie programą: www.europa.eu .


Spausdinimo versija Archyvas

Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
Visi vykdomi darbai