title

Visų Molėtų rajono pirmokų šeimoms Savivaldybė skyrė vienkartinę paramą - pirmoko krepšelį

Gegužę Savivaldybės tarybai nusprendus iš rajono biudžeto lėšų skirti vienkartinę tikslinę paramą pirmųjų klasių mokiniams, tokios paramos jau kreipėsi 57 šeimos.

Skiriama 3 bazinių socialinių išmokų (BSI) dydžio išmoka (BSI - 39 €, išmoka - 117 €).

„Mes nevertiname šeimos pajamų ir šią išmoką skiriame visoms į mokyklą pradedančių eiti vaikų šeimoms. Pasitikime tėvais ir manome, kad jie patys geriausiai nutars, arba jau nutarė, kaip šiuos pinigus panaudoti pirmoko labui", - sako Molėtų meras Saulius Jauneika.

Dėl vienkartinės  paramos turi teisę kreiptis vienas iš vaiko tėvų (globėjų), kuris deklaruoja gyvenamąją vietą Molėtų rajone. Galima kreiptis į mokyklą, kurioje mokosi pirmosios klasės mokinys, į deklaruotos gyvenamosios vietos seniūniją, į Molėtų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių. Pateikiamas prašymas, nurodant, kokios paramos ir už kokį mokinį kreipiamasi, bei išmokėjimo būdą.

Paramos mokėjimo pradžia 2020 m. rugsėjo 15 d.

Siekiant tikslingo paramos panaudojimo šeimose, kurioms teikiamos socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo paslaugos, bendradarbiaujama su socialiniais darbuotojais ir mokyklų socialiniais pedagogais.Paskutinis atnaujinimas: 2020-08-27 16:48:45