title

Spalio 12 meras susitiko su Suginčių seniūnijos gyventojais

 

Tęsdamas susitikimus su gyventojais, spalio 12-ąją meras Saulius Jauneika lankėsi Suginčių seniūnijoje. Žibėčių kaime susitiko su aktyviu šio kaimo bendruomenės nariu geologu, gamtos mokslų daktaru Jonu Satkūnu. Jo ir kitų veiklių kaimo žmonių dėka buriami žmonės, palaikomos tradicijos, rengiamos pažintinės kelionės, kuriama knygelė apie šio ir aplinkinių kaimų istoriją, gamtą ir gyventojus, kuriamas muziejus. Jonas Satkūnas sveikino savivaldybės pasirinktą kryptį siekti kurortinės teritorijos statuso ir galėtų pagelbėti, įvertinant rajono gamtinius išteklius.

Su verslininku Mindaugu Džiugu, kuriančiu kaimo turizmo sodybą Ančėnų kaime, daugiausiai kalbėta apie turizmo ir poilsio verslą, kuris nors ir patiria šiuo metu pandemijos iššūkius, mūsų krašte turi gerą ateitį, į ją verslininkas žvelgia su dideliu optimizmu. Kuo galėtų labiau padėti valdžia - daugiau dėmesio skirti kaimų keliams, jų kokybei, kad ir vietos gyventojams, ir svečiams būtų patogu jais važiuoti.

Su Skardžių kaimo gyventojais svarstytos opios vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo problemos,  kurias spręsti padės savivaldybė, ir jau artimiausiu metu išsiaiškinti galimybių į Skardžius atvažiuos vandentvarkos specialistai.

Spalio 13-ąją meras lankosi Videniškių seniūnijoje.

  
  
  

 Paskutinis atnaujinimas: 2020-10-13 13:52:15