title

Seniūnaičių sueigoje diskutuota apie įgyvendintus ir būsimus projektus

Lapkričio 16 dieną Molėtų savivaldybėje surengta rajono seniūnų ir seniūnaičių sueiga, kurioje jie su rajono vadovais aptarė 2020-2021 metais seniūnaičių pasiūlytus bei įgyvendintus projektus.

Sueigoje dalyvavę meras Saulius Jauneika ir mero patarėjas Valentinas Stundys kvietė seniūnaičius pasidalinti projektų įgyvendinimo patirtimi. Seniūnaičiai ir seniūnai pristatė 18 įgyvendintų projektų, kalbėjo apie jų naudą ir svarbą vietos bendruomenėms.  Diskutuota apie tolesnį vietos gyventojų inicijuojamų gyvenamosios aplinkos gerinimo projektų finansavimą iš savivaldybės biudžeto. Seniūnaičiai atkreipė dėmesį, kad pabrangus statybinėms medžiagoms, kitoms prekėms ir paslaugoms, tampa sunkiau įgyvendinti projektus, tad siūlė vieno projekto lėšas didinti nuo 3 iki 4 tūkst. €, o bendrą programos finansavimo sumą iki 40 tūkst. €.

Šiais metais seniūnaičiai iki gruodžio 17 d. teiks naujus vietos bendruomenių projektus, po to vėl bus šaukiama sueiga, kurioje jie patys projektus vertins, reitinguos, o atsižvelgiant į rezultatus, bus skiriamas finansavimas projektams įgyvendinti ateinančiais metais.

 

 

 

 Paskutinis atnaujinimas: 2021-11-16 15:29:49