title

Klausimai-atsakymai
Gerbiami svetainės lankytojai,
Šioje klausimų - atsakymų skiltyje galite pateikti klausimą savivaldybės darbuotojams ir gauti atsakymą bei peržiūrėti jau pateiktus klausimus ir atsakymus. Jei nurodysite savo el. pašto adresą, atsakymą gausite ir el. paštu. Jei norite, kad Jūsų klausimas ir atsakymas nebūtų publikuojamas svetainėje, nurodykite, kad norite gauti atsakymą tik asmeniškai. Prisiregistravusių lankytojų klausimai registruojami savivaldybės dokumentų valdymo sistemoje ir į juos privalomai atsako paskirti specialistai.

Klausimų katalogas:

Savivaldybė
 
Laba diena.
noriu sužinoti,kodėl Strazdo g. ir aplinkinėse gatvėse 10val.vakaro išjungiamas apšvietimas? Kodėl nusprendėte, kad šių gatvių gyventojai dešimtą valandą turi eiti miegoti ir negali nė nosies į lauką iškišti. O juk būna visokių situacijų: tenka ir vėliau į gatvę išeiti, o tada džiaugiesi,jei mėnulio pilnatis kelią nušviečia.Atrodo ,kad Viduramžiai į Molėtus sugrįžo, o juk dabar jau 21 amžius. Nė viename mieste tokių nesąmonių nėra. Gėda.
(0)
2019-10-31
Laba diena. Dabar labai daug krintančių lapų ir vakar buvo juokinga, graudu ir gaila kiemsargių ir jų darbo. Negi "Molėtų švara" negali parūpinti kiemsargiams maišų, kad sukrautų į juos lapus ir nereikėtų to pačio darbo moteriškėms dirbti kelis kartus?Jos grėbia, krauna į krūvas, o vėjas ir važiuojančios mašinos viską išnešioja. Ir dar. Kas sugalvojo tą sąvartyną prie mokyklos tilto ir fontano? Geros dienos. (0)
2019-10-15
Laba diena, ar savivaldybė planuoja organizuoti gyventojams labai reikalingo žvyrkelio Ambraziškiai-Giedraičiai asfaltavimą?
Ar savivaldybė kreipsis dėl paramos gavimo pagal Kaimo plėtros ar kitas programas ?
ačiū
(0)
2019-09-20
Ar numatoma įrengti gulinčius policininkus Ąžuolų g. prie Lakštingalos, Volungės gatvių. Čia dažnai per greitai važinėja tiek automobiliai, tiek motociklai. (0)
2019-08-11
Laba diena,
rašau su problema. Balninkų miestelyje įsigyjau sodybą ir joje yra viena problema, ypač kai lietingas sezonas, terotorija skęsta vandenyje, sunkiasi ir į namo rūsį Pasikalbėjus su kaimyne, sakoma, kad buvo pažeista melioracijos sistema (tiesiant laidus po žeme) kai buvo tvarkomos elektros instaliacijos.
Norėjau pasiteirauti ar įmanoma su melioracijos skyriumi šią problemą išspręsti?

Labai lauksiu atsakymo.
(0)
2019-05-08
Sveiki,
noriu suzinoti, kada vyks vasaros moletu muge ir kokios salygos ten tureti savo plota prekiauti lietuviskais vaikiskais drabuziais?
pagarbiai
Paulius
(0)
2019-03-16
Laba diena,
Norėčiau paklausti, kas Molėtuose vykdo kelių priežiūrą žiemą. Kodėl Kanapelkos gatvė yra valoma ir barstoma, o Parko ne?
Ačiū
(0)
2018-12-17
Laba diena , kada bus sutvarkyti įvažiavimai į garažus S.Neries gatvėje , nes po gatvės rekonstrukcijos kai kuriems gyventojams nėra galimybės įvažiuoti į garažus ir kiemus .Kada darbų pradžia ir pabaiga? (0)
2018-09-05
noreciau suzinoti ar siemet ivyks zydu nuzudymo paminejimo metines (0)
2018-08-08
Laba diena,
mano žiniomis, savivaldybės gali panaudoti savo aplinkosauginių fondų lėšas remiant prevencijos priemonių, kurios skirtos apsaugoti gyvulius nuo vilkų, įsigyjimą.
Dar 2014-04-18 LR aplinkos ministerija išsiuntė savivaldybėms rekomendacijas kaip naudoti lėšas apsaugai nuo vilkų. Naujausiose oficialiose lėšų naudojimo rekomendacijose (http://www.am.lt/VI/index.php#a/10882) tai numato 4.11 ir 7.13 punktai.
Kiekviena savivaldybė yra atsakinga pasitvirtinti reikiamas tvarkas, kaip šios lėšos yra skirstomos.
Norėčiau sužinoti, ar tokia tvarka yra Molėtų rajone? Kaip ir kokiu būdu galėčiau su ja susipažinti? Ar galėčiau, kaip Molėtų rajono ūkininkas, pretenduoti į paramą įsigyjant apsaugos priemones nuo vilkų?

Iš anskto dėjoju.

Marius
(0)
2017-11-06
 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 93 >> 

Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
Visos aktualijos