title

Rugsėjį Molėtų rajone vėl vyks akcija „Apsaugok mane"

Didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas" kartu su Molėtu rajono savivaldybe rugsėjį kviečia pasirūpinti moksleivių saugumu keliuose. Savivaldybė atnaujino Molėtų mieste perėjų ženklinimą aštuoniose į mokyklas vedančiose sankryžose, jos papildomai pažymėtos ryškiu „Apsaugok mane" ženklu, kurį atpažįsta didžioji dauguma vairuotojų ir pėsčiųjų, o „Lietuvos draudimas" draudžia moksleivius visą rugsėjį.

Nemokamas Molėtų rajono moksleivių asmens draudimas galios visoje Lietuvoje ištisą parą, jei moksleivis keliaudamas pėsčiomis nukentėtų eismo įvykyje. Kiekvienam moksleiviui dovanojamo draudimo suma - 5 tūkst. eurų. 

Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną, o dėl to tėveliams nieko daryti nereikia. Svarbiausia, kad jei moksleivis keliaudamas pėsčiomis ar važiuodamas dviračiu šį rugsėjį pateks į eismo įvykį, apie tai reikia pranešti telefonu 1828. Užregistravus įvykį, bendrovės specialistai išsamiai paaiškins, ką daryti toliau.

Pasibaigus vasarai į mokyklas išskuba būriai moksleivių. Jų saugumas keliuose, saugi kelionė į mokyklą, būrelį ar namo - visų suaugusiųjų rūpestis ir atsakomybė. Kol vaikai po atostogų sugrįš į ritmą ir prisimins saugaus eismo taisykles, „Lietuvos draudimas" ir Molėtų savivaldybė ragina vairuotojus keliuose neskubėti ir rugsėjį vairuoti itin atidžiai. Kviečiame visus tėvelius savo vaikams prieš naujus mokslo metus priminti elementarius, bet kartais gyvybiškai svarbius dalykus - kaip tinkamai pereiti perėją be šviesoforo, kodėl negalima eiti per gatvę degant geltonam šviesoforo signalui, kaip teisingai vestis dviratį per perėją. Tai gali padėti vaikui reikiamu metu priimti teisingą sprendimą.

Socialinės atsakomybės akcija - saugaus eismo iniciatyva „Apsaugok mane" šiemet bus surengta jau 21 kartą. Jos pagrindinis tikslas - atkreipti visų mūsų dėmesį į jaunuosius eismo dalyvius - moksleivius, kurie po vasaros atostogų vėl pradeda mokslo metus, ir apsaugoti jų keliones.Paskutinis atnaujinimas: 2020-08-30 10:37:56