title

Rajone veikianti kapinių skaitmeninimo sistema gali padėti paprasčiau atrasti artimųjų kapus

 

Prieš Visų šventųjų dieną norime atkreipti gyventojų dėmesį, jog rajone veikianti kapinių skaitmeninimo sistema gali padėti paprasčiau atrasti savo artimųjų kapus.

2017 metais pradėtas projektas šiandien apima Molėtų miesto, Alantos, Balninkų, Dubingių, Giedraičių, Mindūnų, Inturkės, Suginčių ir Videniškių seniūnijų kapines.

Kaip veikia ši sistema? Įveskite www.cemety.lt, velionio vardą su pavarde, laidojimo regioną, kapinių pavadinimą. Sistema parodys tikslią kapavietės vietą, nuotraukas ir navigacijos nuorodą, kaip tiksliai nueiti iki kapavietės. Artimųjų paieška galima ir pagal vardo, pavardės fragmentus, šeimos pavardę, jei toks užrašas buvo iškaltas ant paminklo. Paieška veikia tiek lietuvių, tiek lotyniškaisiais rašmenimis. Yra galimybė ieškoti kapaviečių kapinių žemėlapio aplinkoje.

Sistema nuolatos atnaujinama, todėl pamačius netikslumų prašome joje užpildyti informacijos atnaujinimo formą arba pridėti atnaujintą kapavietės nuotrauką.

Šioje interneto svetainėje pateikiama informacija ir apie suskaitmenintas kitų savivaldybių kapines.Paskutinis atnaujinimas: 2020-10-29 13:57:39