title

Puošnūs Molėtai kviečia pasivaikščioti ir pasidžiaugti žiemos malonumais naujoje čiuožykloje

Šiemet Molėtai šventes pasitinka gražiai ir įdomiai pasipuošę. Šventinio rūpesčio į rimtai dirbančių įstaigų, įmonių, organizacijų bendruomenių kasdienybę įnešė Molėtų rajono savivaldybės administracijos ir Molėtų kultūros centro sumanymas bei kvietimas pasinerti į kalėdinės nuotaikos paieškas ir prisidėti prie kalėdinių eglučių alėjos mieste sukūrimo.

  

Eglučių alėja, kuri nusidriekė žaliojoje zonoje tarp Vilniaus gatvės ir pėsčiųjų tako, nuo Molėtų pirminės sveikatos priežiūros centro iki tilto per Siesarties upelį, spinduliuoja ne tik šventinę nuotaiką, bet pasižymi kūrybiniais ieškojimais ir išskirtinumu bei originalumu. Nagingasis UAB ,,Molėtų švara" meistras Jurijus pagamino net 19 eglučių karkasų, kuriuos reikėjo papuošti taip, kad džiugintų mus ir miesto svečius tiek dieną, tiek naktį. Daug išmonės ir meilės į eglučių puošybą sudėjo: Molėtų kultūros centro, Atviros jaunimo erdvės, MSK ,,Aukštaitijos šilas", „Saulutės" ir „Vyturėlio" vaikų lopšelių darželių, Molėtų r. PSPC, Yamahos muzikos mokyklos, Molėtų krašto žmonių su negalia sąjungos, Molėtų gimnazijos, Molėtų progimnazijos, Molėtų pradinės mokyklos, UAB ,,Gerugnė", Molėtų PGT, Molėtų viešosios bibliotekos, Molėtų TVIC, Molėtų mamų klubo, Molėtų r. PK, Molėtų gimnazijos 2B kl., Molėtų socialinės paramos centro ir UAB „Molėtų baldai" nariai, kolektyvai ar bendruomenės. UAB „Molėtų šiluma" iniciatyva stilizuota eglute išpuošta ir miesto žiedinė sankryža.

  
  

Išskirtinių eglučių alėjos atidarymą vainikavo centrinės miesto eglės Jaunimo aikštėje šventinis įžiebimas. Šiemet Molėtų eglutė, burtininkės - dailininkės Alinos Baranauskienės išmonės dėka, virto didele gražuole nykštuko kepure, kurios motyvai atsikartoja ir miesto - jo erdvėse išdėliotos didžiulės iliuminuotos dovanos bei miesto gatvių puošime - gatvių šviestuvai dekoruoti naujais šviečiančiais auksiniais burbulais. Naujais šviesos akcentais bei Molėtų menų mokyklos auklėtinių kūrybos burbulais dekoruota eglutė šiemet puošia ir aikštę prie Savivaldybės pastato.
Į Molėtų skulptūrų parką užsukti vilioja ne tik iliuminacijos jo erdvėse, bet ir ypatingas akcentas - parko arka, kurią kalėdinėmis ledo gėlėmis šįmet dekoravo Molėtų rajono tautodailininkai, daugelio mieste įsikūrusių įstaigų ar gyventojų langai ir teritorijos taip pat šventiškai išdabintos, traukia dėmesį ir primena, kad didžiosios metų šventės jau visai čia pat.

 

Šventinė staigmena - nuo šeštadienio visus žiemos ir pramogų ant ledo pasiilgusius molėtiškius kvies ir džiugins nauja čiuožykla.

Beveik 500 kvadratinių metrų Molėtų miesto čiuožykla, įrengta prie Molėtų progimnazijos, šalia miesto stadiono. Specialiai įsigyta ir sumontuota įranga padės užtikrinti ledo pramogas net iki ankstyvo pavasario. Čiupkite pačiūžas ir smagiai pramogaukite Molėtų miesto čiuožykloje. Pramogos nemokamos.

Išeikime pasivaikščioti po puošniai išsidabinusius Molėtus, pasidžiaukime, kokie unikalūs ir šviesūs esame.

Už šventines nuotraukas dėkojame Adelei Maželytei Paskutinis atnaujinimas: 2018-12-20 17:39:26