title

Nuo kovo 16 gyventojai savivaldybėje bus aptarnaujami vengiant tiesioginio kontakto, teikiant paslaugas nuotoliniu būdu

 

Dėl koronaviruso plitimo prevencijos nuo kovo 16 d. keičiasi gyventojų aptarnavimo tvarka savivaldybėje. Savivaldybės administracija teiks konsultacijas tik telefonu arba el. paštu. Į Administracijos pastatą (Molėtuose, Vilniaus g. 44) bus einama tik per paradines duris, kiemo durys bus užrakintos visą parą.

Pirmajame aukšte Socialinės paramos skyriaus ir Nacionalinės žemės tarnybos koridorių durys bus užrakintos. Lankytojai į antrą aukštą patekti taip pat negalės.

Pirmojo aukšto fojė stovės stalas ir „balsadėžė", į kurią lankytojai galės įmesti administracijai ir kitoms institucijoms, esančioms Savivaldybės pastate, atneštus dokumentus. Čia pat bus iškabinti visų institucijų kontaktai, kad lankytojai galėtų, iškilus klausimams, pasiskambinti.

  

Seniūnijų seniūnai taip pat turi informaciją teikti tik nuotoliniu būdu. Darbuotojams, turintiems galimybių, leista dirbti nuotoliniu būdu.

Šios laikinos priemonės Savivaldybės administracijoje taikomos, vadovaujantis LR sveikatos apsaugos ministro - Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos Valstybės operacijų vadovo pavedimu visoms valstybės ir savivaldybių institucijoms, įstaigoms ir organizacijoms maksimaliai teikti gyventojams aptarnavimo paslaugas nuotoliniu būdu, vengiant tiesioginio kontakto.

Artėja velykinis laikotarpis, nemažai mūsų piliečių grįš iš užsienio pas tėvus, gimines, todėl prašome būti budriems ir rekomenduoti grįžusiems (iš rizikos šalių) likti namuose 14 dienų saviizoliacijai.

Tai laikinos priemonės, todėl kviečiame visus būti supratingus ir kantrius, laikytis visų sveikatos specialistų rekomendacijų. Paskutinis atnaujinimas: 2020-03-13 18:31:59