title

Molėtų ligoninėje atidarytas atnaujintas ir modernizuotas Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius

Šio atnaujinto skyriaus atidarymo iškilmės balandžio 3-ąją buvo puiki proga pasidžiaugti modernėjančia Molėtų ligonine ir pastaraisiais metais joje atliktais darbais. Įgyvendinant ligoninės paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimo projektą, suremontuotas ligoninės III aukštas. Iš Valstybės investicijų programos (500 tūkst. Eur) lėšų rekonstruotos ir atnaujintos pagrindinės ir pagalbinės patalpos, turima įranga, o 2018 m. Savivaldybei iš savo biudžeto skyrus 35 tūkst. Eur., įrengtas druskų kambarys su patogiais gultais, šviesos muzika, video ekranu, masažo kabinetas, perlinė vandens masažo ir povandeninio masažo vonios, kineziterapijos salė su papildoma kineziterapijos įranga, daugiafunkciu treniruokliu, bėgimo takeliu. 

Taip sudarytos sąlygos molėtiškiams ir svečiams gauti II lygio ambulatorines fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugas, kokių Molėtuose iki šiol niekada nebuvo.

  
  

Naujosios paslaugos kol kas bus mokamos. Vasario mėnesį Savivaldybės taryba patvirtino jų kainas: druskų kambarys 30 min. suaugusiam - 4 Eur, vaikui - 2 Eur, perlinė vonia 15 min. - 5 Eur (su aromaterapija- 6,50 Eur), 15 min. povandeninio masažo procedūra - 7 Eur.

Šventinę juostelę, stebint susirinkusiems šio ir kitų ligoninės skyrių darbuotojams, kolegoms iš Molėtų pirminės sveikatos priežiūros ir Greitosios medicinos pagalbos centrų, perkirpo LR Seimo narys Petras Čimbaras, Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Neringa Dumbrovienė, Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Jauneika, Molėtų ligoninės direktorius Vaidotas Grigas.


                                                                                                                                                         "Vilnies" nuotr. 

Atidarymo iškilmėse kalbėję ligoninės šeimininkai ir svečiai pasidžiaugė, kad Molėtų ligoninė eina kompleksinių paslaugų keliu, kartu su ligoninės stacionaro paslaugomis siūlydama įvairesnes reabilitacijos ir sveikatos stiprinimo procedūras, kurios, viena vertus, labai reikalingos rajono žmonėms, tačiau kartu patrauklios ir svečiams. Kalbėta ir apie galimą tokių paslaugų plėtrą, SPA centro užuomazgas, kryptingus tolesnius žingsnius stiprinti ligoninę bei didelį siekį užtikrinti visiems rajono žmonėms prieinamas sveikatos paslaugas Molėtuose. 

  
  
  
  
  
  
  
  


Paskutinis atnaujinimas: 2019-04-04 13:18:59