title

Mieli molėtiškiai, sveiki sulaukę šventų Kalėdų!

 

Net nenumanėme, kokie ypatingi bus 2020-ieji, ir kokie išbandymai ištiks mus visus.  Tai buvo susivaržymų, izoliacijos, atsargaus gyvenimo metai - metai, kurių niekada nepamiršime. Gyvai ir skausmingai pajutome, kokia svarbi tarpusavio pagarba, meilė ir rūpestis savo artimaisiais, kaip stipriai reikia mūsų visų vienybės -  esame pažeidžiami ir vieni kitiems reikalingi.

Todėl, kaip niekad, pasistenkime sustabdyti ir išgyventi kiekvieną stebuklingą Šv. Kalėdų akimirką. Tebus Kūčių vakarienė jautrių dvasinių susitikimų metas, o kalėdaičio dalijimasis dar tvirčiau sujungia jei ne tiesiogiai, tai per nuotolį, virtualiai, šeimas ir visus artimuosius.

Džiaugsmingai švęskime jaukią Šv. Kalėdų ramybę, kupini ateities svajonių ir siekių, brangindami  ir vertindami vieni kitus, kasdien kurkime savo mažus stebuklus ir džiaukimės susitikimu su Gimusiuoju, atveriančiu nesibaigiančios gyvybės ir vilties kelią.  

Tebūnie šįmet šventės be įprastos skubos, bet kupinos ramybės ir dėkingumo. Tegul mūsų namuose nepritrūksta džiaugsmo, jaukumo ir žmogiškosios šilumos. Su nauja viltimi pasitikime ateinančius metus, o jie tebūna laimingesni ir sėkmingesni mums visiems!

Maloningų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika Paskutinis atnaujinimas: 2020-12-23 20:39:02