title

Kviečiame į konferenciją apie darnaus judumo Molėtų savivaldybėje ateitį

 

KOKIA DARNAUS JUDUMO MOLĖTŲ SAVIVALDYBĖJE ATEITIS?
VIEŠOJO TRANSPORTO POREIKIS?
VIEŠOJO TRANSPORTO ALTERNATYVOS IR KRYPTYS?
KOKIE REIKALINGI PROJEKTAI?

Molėtų  savivaldybė planuoja rengti darnaus judumo plano sprendinius ir pasinaudoti galimybe strategiškai planuoti savivaldybės judumą bei pasirengti ilgalaikę strategiją, kurios tikslas spręsti Molėtams kylančius susisiekimo iššūkius, įgyvendinti pasaulinius ekologiškumo reikalavimus bei padaryti Molėtus patogius judėti ir vietos gyventojams, verslo įmonių darbuotojams, moksleiviams, studentams, gydymo įstaigų darbuotojams, ligoniams,  ir miesto svečiams.

Taikydami naujausius transformuojančius metodus, mes viliamės rasti  bendrus sąlyčio taškus ir principus, vadovaujantis kuriais būtų identifikuotos ateities Molėtų savivaldybės ilgalaikės viešojo transporto ir judumo kryptys bei konkretūs projektai ateities fondų finansavimui.

Jeigu Jūs asmeniškai aktyviai dalyvaujate Molėtų bendruomenės gyvenime, esate arčiausiai gyventojų ir geriausia žinote judumo ir viešojo transporto poreikius, galite prisidėti prie judumo sistemos planavimo ir jos įgyvendinimo. Jūsų žinios ir patirtis bei nuomonė, įžvalgos ir pasiūlymai yra ypač svarbūs.

Kviečiame Jus asmeniškai sudalyvauti procese, kurio tikslas - pasidalinti  savo žiniomis, patirtimi, nuogąstavimais, lūkesčiais dėl esamos Molėtų savivaldybės  viešojo transporto  sistemos bei ateities sistemos sėkmės prielaidų bei krypčių ir galimų projektų.

Bendrai kurti Savivaldybės judumo ateitį, įgyvendinti scenarijams ir projektams bus taikoma pažangi  metodika - unikalus strateginio planavimo metodas, kurį visame pasaulyje naudoja šimtai bendruomenių ir organizacijų, savivaldybių ir valstybių. Šis metodas leidžia įvairių asmenų grupėms (šiuo konkrečiu atveju savivaldybės merui, tarybos nariams, administracijos atstovams, valstybinių ir savivaldybių įmonių, verslininkų, gyventojų ir bendruomenių, kitų institucijų, ekspertų, verslų atstovams): 1) nusistatyti bendrą tikslą, scenarijus ir kryptis, 2) prisiimti atsakomybę už veiksmus ir 3) ugdyti įsipareigojimą esamą tikslą įgyvendinti.  Tai ateities metodai, kurie Jums pravers ateityje politikoje. Jie jau Lietuvoje pradėti taikyti miestų vizijos scenarijų formavimui „iš apačios", įtraukiant iki 5000 miesto gyventojų.

Susirinkimas įvyks 2020 m. rugsėjo 18 d. 10:00 - 16:00 Molėtų kultūros centro patalpose, Inturkės g. 4, Molėtai.

Apie Jūsų galimybes dalyvauti susirinkime prašome informuoti  Paulių Valentinavičių, Molėtų rajono savivaldybės mero patarėją, tel.: 8 675 96432, el. paštas: paulius.valentinavicius@moletai.lt arba renginio fasilitatorę Liną Šleinotaitę-Kalėdę (lina@ekokonsultacijos.lt). Jei iškils klausimų dėl proceso ar kitų susirinkimo detalių, galima kreiptis mob. 8 685 59558. Su Jumis artimiausiu metu asmeniškai susisieks fasilitatorė ir pristatys procesą.

Lauksime Jūsų susirinkime.

Pagarbiai,
Paulius Valentinavičius
Molėtų rajono mero patarėjasPaskutinis atnaujinimas: 2020-09-15 15:12:35