title

Kol Covid-19 virusas neįveiktas, išlikime atidūs, elkimės atsakingai ir saugokime vieni kitus

Mieli Molėtiškiai,

Šią savaitę pradėjome susirūpinimą keliančia žinia apie Molėtuose padidėjusį sergančių Covid-19 skaičių ir nustatytą židinį Užimtumo tarnyboje, kurioje susirgo 2 asmenys. Visuomenės sveikatos centras ėmėsi skubių priemonių, tarnybos patalpos dezinfekuotos, nustatyti kontaktavę asmenys, jie izoliuojasi.

Kurį laiką rajone dėl šios ligos rajone buvo ramiau, daugelis atsipalaidavome, pasinerdami į vasaros malonumus ir atostogų ritmą, nepaisydami ar primiršdami, kad virusas dar neįveiktas, o šalyje tebegalioja ekstremalioji situacija.

Kreipiuosi į Jus, prašydamas, kad dar būtumėm atidūs, elgtumės atsakingai ir solidariai, kaip tai darėme epidemijos pradžioje. Laikykimės specialistų rekomendacijų ir taisyklių, saugodamiesi patys ir saugodami artimuosius bei aplinkinius nuo susirgimo.

Dėl ligos protrūkio skubiai sušaukėme Ekstremalių situacijų komisiją,  savivaldybės administracijoje buvome priversti laikinai grįžti prie didesnio atsargumo ir, saugodami lankytojus - labiau riboti jų srautą, savo įstaigoms nurodėme, o kitoms rekomendavome uždarose patalpose dėvėti apsaugines kaukes, laikytis saugaus atstumo, užtikrinti galimybes dezinfekuoti rankas. Labai sveikintume, jei visi tai darytų ir neraginami, savanoriškai, gerai suprasdami, kad tol, kol virusas neįveiktas, kol nėra vaistų jį gydyti, dar turime būti susitelkę ir atidūs.

Į mūsų rajoną atvyksta daug svečių, patys lankomės svetur, todėl kviečiu itin būti atsargiems viešose vietose, kur būriuojasi žmonės, prekybos centruose, renginiuose - laikykimės saugaus atstumo, uždarose patalpose dėvėkime apsaugines kaukes.

Linkiu visiems kantrybės, sveikatos, asmeninėmis ir bendromis pastangomis prisidėti, kad greičiau įveiktume epidemiją ir mus aplenktų šios ligos nešamos nelaimės.

 

Savivaldybės meras Saulius Jauneika

Savivaldybės meras Saulius JauneikaPaskutinis atnaujinimas: 2020-07-22 17:46:39