title

Išvyko pirmoji Molėtiškių paramos Ukrainos Romanovo savivaldybei siunta

 

Iš Molėtų išvyko pirmasis sunkvežimis su sukomplektuota paramos siunta Ukrainos Žitomiro srities Romanovo savivaldybės gyventojams.

Humanitarinę paramą sudaro įvairūs daiktai, nupirkti Romanovo savivaldybės prašymu iš 23 tūkst. € Molėtų savivaldybės skirtų paramos lėšų, taip pat molėtiškių dovanoti būtiniausi daiktai: šilti apklotai, pledai, miegmaišiai, maistas vaikams, medikamentai, tvarsliava, maskuojanti apranga, termo drabužiai, avalynė ir kita.

Pervežimą kartu su dar keturių savivaldybių paramos siuntomis koordinuoja Susisiekimo ministerija, derinanti veiksmus su Lietuvos, Lenkijos, Ukrainos pasienio institucijomis. Tikimasi, kad viskas vyks sklandžiai ir siunta pasieks adresatą per kelias paras. Lauksime žinių iš Romanovo. Taip pat Romanovo savivaldybė pateiks informaciją, kokios dar paramos reikėtų, tad netrukus molėtiškius vėl kviesime į tikslinę paramos akciją.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, atjaučiantiems Ukrainos gyventojus, juos remiantiems, taip pat aukojantiems lėšas į tikslinę paramos sąskaitą LT874010045500010172 (gavėjas - Molėtų rajono savivaldybės administracija, paskirtis - Parama Ukrainai). Šioje sąskaitoje jau sukaupta beveik 12 tūkst. €, už kuriuos bus perkama Romanovo savivaldybės prašoma parama antrajam humanitarinės pagalbos kroviniui.

 Paskutinis atnaujinimas: 2022-03-10 11:52:44