title

Įteiktos pirmosios „Metų šviesulio" nominacijos

 

2019 m. gruodžio 27-osios vakarą surengtas Kalėdinis padėkos ir gerumo vakaras, kurio metu įteiktos pirmosios „Metų šviesulio" nominacijos Molėtų krašto žmonėms.

Šventę sveikinimo kalba pradėjęs Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika priminė metų baigties reikšmingumą, dėkojo už prasmingus gražius darbus, už įprastinę kasdienę veiklą, kvietė nesustoti, gyventi tikint geriausia išeitimi, geriausiu rezultatu ir geriausiais ketinimais, dovanoti atleidimą, toleranciją, širdies šilumą ir dosnumą, o ir ateinančiais metais savo kraštą ir jo gerovę kurti savomis rankomis, mintimis ir geromis emocijomis.

Po to meras Saulius Jauneika įteikė pirmąsias „Metų šviesulio" nominacijas. Apdovanojimų  komisijos sprendimu nominacija „Metų šviesulys" šiais metais paskirta: Molėtų r. tautodailininkų draugijos narei Irenai Pusvaškienei; Lietuvos blaivybės draugijos „Optimalistas" Molėtų filialo vadovui Gediminui Steibliui ir MKC mišriam vokaliniam ansambliui A CAPPELLA (vadovė Violeta Zutkuvienė).

  
  

Visiems molėtiškiams meras palinkėjo kasdienybėje būti atrama aplink esantiems žmonėms, kad apie kiekvieną mūsų liudytų ne žodžiai, o darbai, kad būtume tie, kurie savo buvimu sugeba ir kituose įžiebti viltį bei tikėjimą bei pakvietė dalintis gerumu, prisidėti prie kilnios iniciatyvos, padėti tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų gerumo bei šilumos ir priminė, kad šįmet geradarių paaukotos lėšos bus skirtos nepriteklių ir sunkumus patiriančioms šeimoms.

Molėtų rajono meras dar kartą nuoširdžiai dėkoja visiems geradariams Padėkos ir gerumo vakare pasidalinusiems savo gerumu - surinkta 1410 eurų - ir prisidėjusiems ar dar prisidėsiantiems prie kilnios iniciatyvos - aukoti ir padėti likimo nuskriaustiems. Visa tai puikiai atitinka advento prasmę, o tuo pat metu yra galimybė pažvelgti į savo laiką ir kasdienybę kitu žvilgsniu," - labdaros akcija, Molėtų krašto žmonių geranoriškumu ir dosnumu džiaugėsi meras Saulius Jauneika ir cituodamas Popiežių Pranciškų palinkėjo 2020-aisiais mums visiems dėkingai žvelgti į praeitį, aistringai gyventi dabartimi ir viltingai apkabinti ateitį.

Ypatingą šventinę vakaro nuotaiką kūrė ir nominacijų įteikimą palydėjo žavių šansonų garsai, kurias atliko dainininkė Evelina Sašenko.

  
  
  
  

 Paskutinis atnaujinimas: 2019-12-30 14:18:08