title

Geradarių žmonių auka - sunkiai besiverčiančiai šeimai

 

Praėjusių metų adventiniu laikotarpiu ir prieš pat Naujųjų metų šventę vykusio Molėtų rajono savivaldybės mero Padėkos vakaro metu molėtiškiai ir Molėtų kraštą mylintys žmonės buvo pakviesti dalintis gerumu, prisidėti prie kilnios iniciatyvos ir padėti tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų gerumo ir šilumos.

Vakaro svečiai išties buvo dosnūs, jo metu buvo paaukota 1410 eurų. Šiemet šios geradarių paaukotos lėšos - Molėtų socialinės paramos centro ir Socialinės paramos skyriaus teikimu bei Mindūnų seniūnijai ir bendruomenei pritarus - yra tikslingai paskirtos Mindūnų kaime gyvenančios Jurgitos Juknevičiūtės šeimai, jų būsto remontui.

Jurgita viena augina 2 mažamečius vaikus, vyresniojo berniuko gyvenimas labai sudėtingas po to, kai jį prieš kelis metus žiauriai sužalojo šuo. Visi trys šeimos nariai dabar glaudžiasi viename kambaryje, kadangi kito kambario remontui ir baldams neturi lėšų. Paaukotas lėšos bus skirtos minėto kambario remontui, o tai palengvins Jurgitos šeimos buitį.

„Padedame tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų gerumo ir šilumos. Džiaugiuosi tuo ir nuoširdžiai dėkoju geradariams, kurie atsiliepė į mūsų kvietimą, pasidalino savo gerumu ir aukojo Padėko vakaro metu. Dėkoju už supratingumą, pagalbą ir sudarytą galimybę padėti šiai šeimai. Surinktos lėšos bus panaudotos tikslingai, o minėtos šeimos gyvenimas taps lengvesniu ir pilnavertiškesniu," - perduodamas pinigus kalbėjo Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika.Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-16 15:03:46