title

Dėl koronaviruso plitimo prevencijos Molėtų rajone stabdoma ugdymo įstaigų veikla ir visi renginiai

Dėl koronaviruso plitimo prevencijos Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu nuo kovo 13 iki 27 d. Molėtų rajone stabdoma visų ugdymo įstaigų (darželių, mokyklų, profesinio mokymo mokyklų) ir neformaliojo ugdymo (būrelių) veikla, visi renginiai uždarose ir atvirose vietose, veikla viešose kultūros, poilsio ir pramogų vietose (muziejai, renginių salės, bibliotekos, sporto klubai ir kt.). Savivaldybės administracija nuo 2020 m. kovo 16 d. gyventojus aptarnaus tik nuotoliniu būdu (el. būdu ir telefonu).

Prekybos įmonių (vietų) veikla nestabdoma. Joms rekomenduojama imtis visų būtinų priemonių dėl efektyvaus patalpų dezinfekavimo, vėdinimo ir užtikrinti, kad būtų išvengta žmonių būriavimosi. Gyventojams rekomenduojama tokiose vietose lankytis tik dėl būtinų pirkinių, taip pat dažniau rinktis apsipirkimą internetu.

Įmonėms, teikiančioms viešojo transporto paslaugas, rekomenduojama dažniau dezinfekuoti, vėdinti keleiviams skirtas patalpas ir keleivių vežimui skirtas transporto priemones, keleiviams rekomenduojama laikytis atstumo vienas nuo kito.

Visoms savivaldybės teritorijoje veikiančioms įstaigoms ir įmonėms rekomenduojama atšaukti visas komandiruotes, kiek įmanoma darbą perkelti iš biurų į namus, atsisakyti nereikalingų susitikimų arba juos perkelti į virtualią erdvę. Įsakymo tekstas PDF 

Sveikatos apsaugos ministras - valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas - rekomenduoja darbdaviams (valstybės ir savivaldybių institucijoms, įstaigoms, įmonėms ir organizacijoms, kitiems juridiniams ir fiziniams asmenims) organizuoti veiklą vengiant žmonių artimo kontakto - t. y. organizuoti posėdžius, pasitarimus, konferencijas ir kitus darbo susitikimus nuotoliniu būdu, naudojant telekomunikacijos priemones (vaizdo ir garso konferenciniu ryšiu). 

 Paskutinis atnaujinimas: 2020-03-12 18:43:01