title

Daugiau nei 100 tūkst. eurų skirta vaikų darželių aplinkai ir sąlygoms gerinti

Pastebimai keičiasi Molėtų rajono savivaldybės vaikų ikimokyklinio ugdymo įstaigų infrastruktūra. Prie to konkrečiais darbais prisideda ugdymo įstaigų darbuotojai, ugdytinių tėveliai, o taip pat svarią pagalbą teikia Molėtų rajono savivaldybė, siekdama mažinti ikimokyklinio ugdymo įstaigų infrastruktūros, paslaugų kokybės ir prieinamumo skirtumus.

Savivaldybė nuosekliai vykdo rajono gyvenvietėse veikiančių „Vyturėlio" vaikų lopšelio-darželio skyrių patalpų remontą. Praėjusiais metais buvo suremontuotos Naujasodžio skyriaus patalpos. Šiems darbams savivaldybė skyrė daugiau negu 64 tūkst. eurų. Šiais metais remonto darbai buvo vykdomi Levaniškių ir Suginčių skyriuose. Šiuose skyriuose pakeisti langai, atnaujintos grupių patalpos, sanitariniai mazgai, atlikti kiti darbai. Levaniškių skyriuje rekonstruota ir katilinė - įrengtas naujas šildymo katilas, skirtas kūrenti biomasės granulėmis, o tai leis patalpas šildyti efektyviai ir komfortiškai. Visiems šiems darbams atlikti buvo skirta daugiau negu 100 tūkst. eurų. Minėtuose Molėtų „Vyturėlio" vaikų lopšelio - darželio skyriuose iš dalies atnaujinti ir baldai.

Ypač džiugina Naujasodžio skyriaus ugdytinių tėvų iniciatyva savo jėgomis aptverti darželio teritoriją nauja tvora, savivaldybė skyrė tik lėšų medžiagoms įsigyti, o tvoros statybos darbus atliko patys tėveliai.

„Ir toliau tęsime savivaldybės darželių infrastruktūros tvarkybą. Naujomis tvoromis numatyta aptverti Giedraičių, Levaniškių ir Suginčių skyrių teritorijas ir pratęsti miesto darželių teritorijų tvarkymą: Molėtų „Saulutės" vaikų lopšelyje-darželyje planuojame įrengti naują pėsčiųjų taką ir minkštas dangas pavėsinėse, o „Vyturėlio" vaikų lopšelyje-darželyje - lietaus vandens surinkimo sistemą ir minkštos dangos sporto aikštelę lauke. Šiems darbams atlikti savivaldybė yra numačiusi skirti apie 80 tūkst. eurų. Taip pat jau suplanuotas Giedraičių skyriaus patalpų remontas bei rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų žaidimų aikštelių atnaujinimas", - informuodamas apie jau nuveiktus ir planuojamus atlikti darbus, kalbėjo Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Jauneika.

 Paskutinis atnaujinimas: 2018-10-04 10:49:14