title

Birželio 5-oji – pasaulinė aplinkos diena

 

Birželio 5-oji – pasaulinė aplinkos diena.

Pasaulinę aplinkos dieną paskelbė Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja 1972 m. Stokholme vykusios tarptautinės konferencijos, skirtos globalinėms aplinkos problemoms spręsti, atidarymo metu. Konferencijos dalyviai – 115 šalių ir tarptautinių organizacijų atstovai – pareiškė, kad gamtos ištekliai, įvairios ekosistemos turi būti išsaugotos ateities kartoms.

Ši diena yra svarbi kiekvienam žmogui. Kviečiame visus atkreipti dėmesį į aplinkosaugos problemų sprendimą, į savo aplinką, sužinoti ar prisiminti su kuo mes dalijamės pasauliu.

 Gerbiami molėtiškiai,

Gamta – tai mūsų akimirka. Negalime atsukti laiko atgal, bet mes galime auginti medžius, žalinti miestus, atkurti savo sodus, keisti mitybą ir valyti upes, ežerus bei jų pakrantes. Mes esame tie, kurie galime gyventi su gamta taikiai.

Sveikinu šia proga ir dėkoju visiems aplinkosaugininkams ir visuomenės atstovams, kurie kasdien aktyviai rūpinasi aplinka, švaria, žalia mūsų krašto ateitimi ir kuria naujas tvarias ateities vertybes.

Švęskite ir priimkite Žemės grožį su didžiausiais gamtos stebuklais! Būkite pasiryžę rūpintis mūsų žalia ateitimi kasdien. Būkite aktyvūs, būkite drąsūs!

Kviečiu visus darniai sugyventi su gamta ir ja rūpintis nuolatos. Gražių visiems vasariškų įspūdžių gamtoje!

                                                                                                                   Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius JauneikaPaskutinis atnaujinimas: 2021-06-05 01:31:41