title

Artimųjų kapus Molėtų rajone padeda rasti kapinių skaitmeninimo sistema

 

Lankydami artimųjų kapus ir norėdami išreikšti pagarbą mirusiesiems, gyventojai paprasčiau gali rasti jų laidojimo vietą, naudodamiesi Molėtų rajone veikiančia kapinių skaitmeninimo sistema.

2017 metais savivaldybės pradėtas projektas šiandien apima didžiąją dalį Molėtų rajono veikiančių kapinių. Visiškai paruošti skaitmeniniai kapinių žemėlapiai viešai prieinami Molėtų mieste, Alantos, Videniškių, Balninkų, Giedraičių, Mindūnų ir Suginčių seniūnijose, iš viso 13 kapinių. Apie tai informacija pateikta ir prie kapinių įėjimų įrengtuose informaciniuose stenduose. 

Kaip veikia ši sistema? Įveskite www.cemety.lt, velionio vardą su pavarde, laidojimo regioną, kapinių pavadinimą. Sistema parodys tikslią kapavietės vietą, nuotraukas ir navigacijos nuorodą, kaip tiklsiai nueiti iki kapavietės. Artimųjų paieška galima ir pagal vardo, pavardės fragmentus, šeimos pavardę, jei toks užrašas buvo iškaltas ant paminklo. Paieška veikia ir lietuvių, ir lotyniškaisiais rašmenimis. Yra galimybė ieškoti kapaviečių kapinių žemėlapio aplinkoje.

Sistema nuolatos atnaujinama, todėl jei pamatysite netikslumų, galite užpildyti informacijos atnaujinimo formą arba pridėti atnaujintą kapavietės nuotrauką.

Šioje interneto svetainėje pateikiama informacija ir apie suskaitmenintas kitų savivaldybių kapines. 

 Paskutinis atnaujinimas: 2019-11-01 09:18:57