title

* Kviečiame bitininkus teikti paraiškas paramai už papildomą bičių maitinimą

Paramos paraiškos priimamos nuo rugpjūčio 1 d. iki rugsėjo 15 d. Tie bičių laikytojai, kurie dėl objektyvios svarbios priežasties (nenugalima jėga, sunki liga ir kt.) vėluos pateikti paraišką, turės galimybę ją teikti iki rugsėjo 29 d., kartu pateikiant prašymą ją priimti ir vėlavimo priežasties pagrindimo dokumentus.

Šiuo paraiškų rinkimo etapu bus laukiamos bičių laikytojų paraiškos iš dalies atlyginti išlaidas, tiesiogiai susijusias su papildomu bičių maitinimu, kai įsigyjamas įprastinis, ekologiškas cukrus arba invertuotasis cukraus sirupas.

Numatyti kompensacijos dydžiai – ne daugiau kaip 5,79 Eur už bičių šeimą. Paaiškėjus, kad lėšų poreikis išlaidoms kompensuoti viršija einamaisiais metais paramai skirtas lėšas, paramos suma kiekvienam paramos gavėjui mažinama proporcingai trūkstamų lėšų kiekiui.

Bičių laikytojai, deklaravę  (valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje) bičių šeimų skaičių, su cukraus pirkimo dokumentais turi kreiptis į  savivaldybės administracijos Statybos ir žemės ūkio skyrių (paraiškas priims ir teiks informaciją skyriaus vedėjo pavaduotoja Ramutė Vasaravičienė 108 kab. tel. 8 383 54737) pagal gyvenamąją vietą arba buveinės adresą ir pateikti asmens tapatybės patvirtinimo dokumentą, išlaidų apmokėjimo įrodymo dokumentų sąrašą ir išlaidų apmokėjimo įrodymo dokumentus.

Spausdinimo versija Archyvas

Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
Visos aktualijos